İlk hedefimiz müşteri memnuniyeti!

Bütün hizmetlerimizde öncelikle maksimum müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde bulundururuz. 

Hyundai Truck - Gürsözler Otomotiv - Dizayn Hizmeti
Dizayn

Hyundai H350 serisi, Wolkswagen Crafter, Citroen Jumper, Fiat Ducato, Peugeot Boxer ve Mercedes Sprinter gibi pek çok marka ve model araca özel dizayn yapıyoruz. Deneyimli ve profesyonel dizayn ekibimiz sipariş üzerine özel dizayn ticari araçlar ve ticari araç dekorasyonu gibi pek çok tasarım hizmetini ideal şekilde yerine getiriyor.

Görsözler Otomotiv Satış & Showroom
Satış

Satış danışmanlarımız, müşterileri için en uygun çözümleri bulmak için çalışıyor. Geniş ürün gamımız içerisinde işinize uygun, doğru araç seçimi yapabilmeniz için önerilerde bulunuyor. Üst yapı uygulamaları dahil, aracın tescilinden çalışmaya başlamasına kadar tüm süreçlerde “SİZİN DANIŞMANINIZ” anlayışı ile her zaman yanınızdayız.

Görsözler Otomotiv Servis Alanı
Servis

Birçok işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnostik cihazları gerektirmektedir. Araçların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yetkili servisimizde özel eğitim almış uzman servis personelimiz, profesyonel bilgi ve deneyimleriyle modern tesisimizde her türlü servis ihtiyacınızda size yardımcı olmak için beklemektedir.

Gürsözler Otomotiv - Yedek Parça Hizmeti
Yedek Parça

Hyundai Truck & Bus ve Karsan orijinal yedek parçaları, aracınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar. Zor koşullara uzun süre dayanma kapasitesi, malzeme ve işçilik kalitesi, aşınma oranı, montaj uyumu, parça ömrü gibi kriterler Hyundai Truck & Bus ve Karsan orijinal yedek parçalarını eşsiz kılan önemli özelliklerdir.

Gürsözler Otomotiv - İkinci El Alış-Satış Hizmeti
2. El Alım-Satım

İkinci el araçları büyük bir titizlikle gözden geçirerek değerinde satın alıyor, bütün bakımlarını en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirerek satışa sunuyoruz. Araç satışı yapmakla işimiz bitmiyor, satış sonrasında da müşterilerimize eksiksiz destek veriyor, satın aldıkları ikinci el araçtan maksimum fayda almalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Gürsözler Otomotiv - Sigorta Hizmeti
Sigorta

Sigorta işlemlerini şirketimizde yaptıran müşterilerimizin, ihtiyaçları halinde araçlarını servisimize teslim etmeleri yeterli. Aracın tüm sigorta işlemleri bizim tarafımızdan yürütülürken, servisimiz bünyesinde gerekli işlemlere başlanıyor ve sona erdiğinde araç sahibi, servisimize gelerek aracını teslim alıyor. İşte bu kadar basit!

Zamandan ve Paradan Kazanın!

En iyi hizmeti minimum zamanda en uygun fiyatlarla almanın keyfini yaşayın.

HIZLI İLETİŞİM

Bilgi ve randevu almak için bize hemen mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeriz.

Kodu Yenile! captcha txt