Comwex İstanbul Fuarı’nda yerimizi aldık!

 Kategori: Haberler

Comvex İstanbul 5. Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı, 21-23 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi‘nde gerçekleşti. 52 ülkeden 30.866 profesyonelin katılım gösterdiği bu büyük fuar, otomotiv sektörü ve özellikle ticari araçlar açısından büyük bir önem taşıyor.

Comvex İstanbul Fuarı‘nın bu yıl düzenlenen beşincisi Türk otomotiv sanayisinin gövde gösterisine sahne oldu. Comvex İstanbul Fuarı, ülkemizde gerek insan gerekse yük nakliyesi alanında faaliyet gösteren ticari araç, treyler ve üst yapı üreticileri ile bunların tedarikçilerini aynı çatı altında buluşturdu. Otomotiv sanayi sektörü, her geçen yıl üretim kapasitesi ve kalitesini arttırırken, Comvex İstanbul Fuarı‘nda en son modellerini, teknoloji ve aksamlarını uluslararası pazarlara tanıttı.

Biz de Gürsözler Otomotiv olarak, çözüm ortaklarımız Hyundai Trucks ve Karsan ile birlikte fuarda yerimizi aldık. Standımızda gördüğümüz yoğun ilgi bizi fazlasıyla memnun etti. Bu önemli fuarın otomotiv sektörümüze büyük yararlar getireceğine inanıyoruz.

Comwex İstanbul Fuarı hakkında detaylı bilgi almak için fuarın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: Comwexistanbul.com

 

Diğer Haberler

YORUMLAR

HIZLI İLETİŞİM

Bilgi ve randevu almak için bize hemen mesaj gönderebilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeriz.

Kodu Yenile! captcha txt
2015 Hyundai Ticari Araçlar Satış Birincisi: Gürsözler OtomotivComvex İstanbul 2016 - 03